Loading…

Aktori i njohur shqiptar në gjendje të rëndë nga koronavirusi

  • 04/05/2021 | 15:30

Aktori i njohur shqiptar në gjendje të rëndë nga koronavirusi

Aktori shqiptar në gjendje të rëndë shëndetësore.


Aktori Guljelm Radoja është sjellë në Tiranë në gjendje kritike për jetën, pas më shumë se një muaji i shtruar në spitalin e Durrësit.

Sipas “Report Tv” pasojat që Covid-19 i kanë lënë aktorit i kanë rënduar gjendjen shëndetësore, transmeton Prive.

Pak javë më parë, djali i tij, Redi Radoja, tha në një intervistë për “Shqipëria Live” se gjendja e artistit është rënduar pasi i janë prekur mushkëritë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë