Loading…

Aktori kosovar ka disa fjalë për Valon Berishën

  • 11/09/2019 | 09:08

Aktori kosovar ka disa fjalë për Valon Berishën

Ndeshja në mes Kosovës dhe Anglisë ka përfunduar me rezultat 5 me 3 në favor të anglezëve.

Përkundër rezultatit djemtë kosovarë treguan shpirtin luftarak dhe nuk u dorëzuan deri në fund.

Përkrahja për ta ka vazhduar edhe pas humbjes nga tifozët dhe gjithë shqiptarët, këtë e ka bërë edhe aktori i njohur, Naser Rafuna.

Ai ka postuar fotografinë e futbollistëve Valon Berisha dhe Vedat Muriqi, nga momenti kur Berisha shënon gol.

“Bossi”, ka shkruar aktori duke iu referuar Berishës i cili shënoj dy gola në këtë takim.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë