Loading…
Aktorja e famshme paraqitet pa sytjena në premierën e filmit
  • 06/12/2018 | 18:08

Aktorja e famshme paraqitet pa sytjena në premierën e filmit

Aktorja e famshme, Natalie Portman, është paraqitur në Premierën e filmit të saj më të ri, Vox Lux.


Ajo është paraqitur mjaft elegante me një kostum me ngjyrë të zezë, shkruan gazetametro.net

Mirëpo, ajo që ka rënë në sy është Portman nuk kishte veshur sytjena për paraqitjen e saj.

Ndryshe, aktorja me famë botërore është fituese e çmimit Oscar dhe në filmin e saj të fundit luan rolin e një ylli të pop muzikës. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë