Loading…
Aktorja e njohur mban premtimin, zhvishet pas triumfit të Lazios së Valon Berishës |PAMJE
  • 16/05/2019 | 12:33

Aktorja e njohur mban premtimin, zhvishet pas triumfit të Lazios së Valon Berishës |PAMJE

Lazio arriti të fitonte 2:0 ndaj Atalantës në finalen e Kupës së Italisë dhe arriti të ngrinte trofeun lartë.


Ky ishte trofeu i shtatë për kryeqytetasit në këtë kompedicion.

Një tifoze e flaktë e Lazios, Ana Falçi, aktore dhe ish-modele, e njohur si tifoze bardhekaltër, ka mbajtur premtimin.

Ajo është zhveshur për triumfin e madh të Lazios./Panorama

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë