Loading…
Aktorja e ‘O Sa Mirë’ prezanton veturën super-luksoze Range Rover
  • 18/04/2019 | 11:19

Aktorja e ‘O Sa Mirë’ prezanton veturën super-luksoze Range Rover

Seriali ‘O Sa Mirë’ është njëri ndër serialet më të shikuara në Kosovë, transmeton Gazeta Metro.


Aty luajnë emra të mëdhenj të aktorëve shqiptar, si: Ilir Prapashtica, Olta Daku, Ernest Zymberi, Adriana Matoshi etj.

Pjesë e kasteve të aktorëve është edhe aktorja, modelja e prezantuesja Erza Ramuka. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, e sidomos në Instagram, ku çdo ditë poston fotografi dhe shpesh godet me format trupore të saj.

Së fundi në disa fotografi ajo ka prezantuar veturën luksoze të saj, e cila është model Range Rover./gazetametro.net

Shikoni fotografitë e saj:

 

View this post on Instagram

 

💙

A post shared by ERZA RAMUKA- Official Acc ️ (@erza.ramuka) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë