Loading…

Aktorja e përlotur: Askush nuk i ka ardhur në festën e beqarisë

  • 17/06/2019 | 08:25

Aktorja e përlotur: Askush nuk i ka ardhur në festën e beqarisë

Fituesja e Oscarit Jeniffer Lawrence (28) është fejuar para katër muajsh me galeristin e tregtarin me vepra artistike Cooke Maroneyn (34) pas lidhjes tetëmuajshe, ndëresa i ka njoftuar mikesha e saj më e mirë, Lora Simpson.

View this post on Instagram

NEW pictures of Jennifer at the Veuve Clicquot Polo Classic 2019! // There’s a THG marathon on TV right now and iM SO HAPPY

A post shared by Jennifer Lawrence (@jlawthequeen) on

Duke se fejesën nuk e ka larg, kështu që aktorja ka vendosur të organizojë festën e beqarisë për shoqërinë femërore, por nuk ka shkuar gjithëçka sipas planit.

Meqë Jennifer së pari ka thënë se festë të beqarisë as që do të ketë, po pastaj ka ndërruar mendje dhe ka organizuar gjithçka në çastin e fudit, doli se mysafirët nuk kanë qenë të përgatitur për dëshirat e saj tekanjoze.

“Askush s’ka mundur të vijë, sepse të gjithëve u kam thënë në çastin e fundit. Kam qarë nga dëshpërimi. Jam ndjerë se kjo është aq e mjerë e patetike”, ka pranuar oscariania dhe ka shtuar se të fejuarin e ka pasur mbështetjen më të madhe dhe se e ka bindur se nuk duhet të jetë e trishtuar./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë