Loading…

Aktorja Edona Reshitaj po bëhet përsëri nënë

  • 25/09/2020 | 23:55

Aktorja Edona Reshitaj po bëhet përsëri nënë

Aktorja e njohur kosovare Edona Reshitaj së shpejti do të bëhet nënë për herë të dytë.


Lajmin e zgjerimit të familjes e ka japur bashkëshorti i saj, aktori Besart Sllamniku përmes një postimi në rrjete sociale ku shprehet se “do të bëhen katër”.

Aktorja Reshitaj është në pritje të ëmbël rreth tre vite pasi solli në jetë djalin, Dukën.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BESART SLLAMNIKU (@besart.sllamniku) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë