Loading…

Aktorja kosovare pozon me barkun e fryrë: Numëron ditët e fundit të shtatzanisë

  • 28/05/2020 | 23:53

Aktorja kosovare pozon me barkun e fryrë: Numëron ditët e fundit të shtatzanisë

Aktorja, Fiona Gllavica së shpejti do të bëhet nënë.


Ajo është shtatzënë për herë të parë dhe së shpejti do të lind fëmijën.

Së fundmi, ajo ka ndarë një fotografi veshur me fustan të ngushtë teksa u fotografua e ulur duke mbajtur barkun.

Rikujtojmë se Fiona është aktore në serialin ‘Çka ka shpia‘.

 

View this post on Instagram

 

👼🏼🤍

A post shared by Fiona Gllavica (@fionagllavica) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë