Loading…

Aktorja shqiptare: Telenovelat turke e indiane po dëmtojnë shëndetin mendor të fëmijëve

  • 31/03/2017 | 13:25

Aktorja shqiptare: Telenovelat turke e indiane po dëmtojnë shëndetin mendor të fëmijëve

Aktorja shqiptare Ema Andrea është shprehur e shetësuar rreth ndikimit të serialeve që po transmetohen në televizionet shqiptare.


Ajo përmes një statusi një rrjetin social ka reguar duke theksuar se këto telenovela po ndikojnë në shëndetin mendor të fëmijëve dhe po dëmtojnë  figuren e femrës. Ja shkrimi i plotë i saj:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë