Loading…

Aktorja Sienna Miller i mahnit të gjithë me dukjen e saj në tapetin e kuq në Londër

  • 15/09/2023 | 14:47

Aktorja Sienna Miller i mahnit të gjithë me dukjen e saj në tapetin e kuq në Londër

Aktorja britaniko-amerikane, Sienna Miller, është shtatzënë për herë të dytë me të dashurin e saj, aktorin Oli Green.


Sienna Miller tregoi me stil barkun në tapetin e kuq të “Vogue World 2023” në Londër, raporton ETonline.

Aktorja pozoi në teatrin “Royal Drury Lane” të Londrës të enjten, ajo pati të veshur një fund të brendit Schiaparell dhe një këmishë të prerë.

Pamja elegante e saj i vuri në pah barkun e rritur dhe kjo konsiderohet një pamje unike për botën e modës.

Kjo ngjarje e “Vogue World” shërben si një mbledhje fondesh për industrinë e arteve të Britanisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë