Loading…

Aktorja Watson këndon pjesë të filmit ‘’Beauty and the Beast” (Video)

  • 03/01/2017 | 10:56

Aktorja Watson këndon pjesë të filmit ‘’Beauty and the Beast” (Video)

Është lansuar traileri i shkurtë i filmit ‘’ Beauty and the Beast”, në të cilën shihet aktorja Watson shfaq aftësitë e saj të këndimit.  

“Beauty and the Beast” do të shfaqet më 17 mars, 2017 dhe do të jetë një version ndryshe i Disney-t klasik, me aktoren Emma Watson e cila do të ketë rolin e Belle./gazetametro.net

sub-buzz-31407-1483374738-1

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë