Loading…

Al Pacino darkon me të dashurën 53 vite më të re

  • 26/02/2024 | 08:33

Al Pacino darkon me të dashurën 53 vite më të re

Al Pacino është takuar me të dashurën 53 vite më të re se ai, Nora Alfallah, muaj pasi ata u dakorduan për kujdestarinë e fëmijës së tyre.


Ata janë parë në humor të mirë dhe ishin të shoqëruar edhe nga miq të tjerë, shkruan Klankosova.tv.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë