Loading…

Alarm për bombë në Kuvendin e Maqedonisë

  • 02/05/2017 | 19:02

Alarm për bombë në Kuvendin e Maqedonisë

Para pak çastesh është paralajmëruar se është vendosur bombë në Kuvendin e Maqedonisë.


Ministria maqedone e punëve të brendshme ka nisur ekipe për verifikim të situatës dhe ka njoftuar se bëhet fjalë për një mjet plasës të madh, njofton TV24, përcjell Telegrafi Maqedoni.

”Rreziku është larguar” thonë nga MPB.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë