Loading…

Alarmi për bombë del të jetë i rrejshëm: Policia nuk gjen asgjë në Stacionin e Autobusëve

  • 23/12/2021 | 16:28

Alarmi për bombë del të jetë i rrejshëm: Policia nuk gjen asgjë në Stacionin e Autobusëve

Kanë përfunduar kërkimet tek Stacioni i Autobusëve në Prishtinë, ku policia mori një alarm për bombë.


Megjithatë, ky alarm ka dalë të jetë i rrejshëm, pasi që policia nuk ka gjetur asgjë të dyshimtë.

“Njësia e anti-bombave ka kontrolluar të gjithë vendin. Është konstatuar se ka qenë alarm i rrejshëm. Nga vendi i ngjarjes janë liruar zjarrfikësit dhe emergjenca”, ka thënë një burim i lajmi.net.

Ndryshe, më herët gjatë ditës policia njoftoi se kishte marrë një telefonatë anonime nga një person që thoshte se kishte vendosur bombë në Stacionin e Autobusëve.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë