Loading…

Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

  • 24/02/2024 | 20:23

Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Alba Vukaj, e njohur si ish-banorja e “Big Brother Vip Kosova”, rrugëtimi i së cilës ishte mjaft i gjatë brenda në shtëpi, ka publikuar disa fotografi, ku shihet në pushime.


Alba shpesh ka treguar për angazhimet e shumta që ka pasur që nga dalja e BBVK, por duket që më në fund ka gjetur kohë për veten e saj.

Bukuroshja nga Shkodra, ka ndarë imazhe në Instagram, ku shihet nën shoqërinë e familjes së saj, teksa kalojnë pushimet në Meksikë.

Ajo ka ndarë disa imazhe, në të cilat, Alba shfaqet në bikini dhe në formë shumë të mirë

Alba shfaqi linjat mahnitëse të trupit, teksa pozonte në bregdet, me flokët e lëshuara poshtë, dhe me një palë size dielli.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë