Loading…

Alban Ramosaj paralajmëron projektin e ri ‘ A thu pse? ‘

  • 09/08/2018 | 15:39

Alban Ramosaj paralajmëron projektin e ri ‘ A thu pse? ‘

Alban Ramosaj është njëri nga këngëtarët shumë të dashur për publikun shqiptar. Ndonëse projekte muzikore sjell rrallë, ai sigurohet që t’i publikojë ato në mënyrën më të kompletuar.


Ndërsa, së fundmi në Instagram ai ka njoftuar se do të sjellë një projekt të ri, i cili do të quhet ‘A thu pse?’, transmeton gazetametro.net

Nga ajo që ka publikuar këngëtari shihet se protagoniste në videoklip do të jetë modelja e mirënjohur nga shqipëria Alesia Noka, derisa muzika është bërë nga Vik Kraja.

Kujtojmë se këngëtari para kësaj ka sjellur në treg këngën ‘Ike’. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë