Loading…

Alban Skënderaj publikon këngën e re

  • 26/02/2020 | 20:34

Alban Skënderaj publikon këngën e re

Këngëtari shumë i dashur shqiptarë, Alban Skënderaj ka sjellë një këngë të re për fansat e tij, transmeton Gazeta Metro.


“Ki mëshirë” titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip të punuar nga ProVideo.

Se kënga gjendet tani në kanalin zyrtar në Youtube, ndërsa lajmin e ka treguar vet Alban Skënderaj në profilin e tij në Instagram./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë