Loading…

Albërie Hadërgjonaj duket më seksi se kurrë në fotografinë e fundit

  • 27/02/2020 | 16:57

Albërie Hadërgjonaj duket më seksi se kurrë në fotografinë e fundit

Albërie Hadërgjonaj është këngëtarja e cila edhe pse ka 44 vjeç vazhdon të jetë një ndër femrat më seksi shqiptare, transmeaton Gazeta Metro.


Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe pikërisht aty ka postuar një fotografi me të cilën ka lënë pa fjalë të gjithë me bukurinë e saj.

Ajo së fundi ka publikuar një foto, ku i sfidon edhe vajzat e reja e duket si 20 vjeçare.

 

 

View this post on Instagram

 

If we could see the miracle of a single flower, clearly our whole life would change. –Buddha @merita_merja 💄🌹💋

A post shared by Alberije Hadergjonaj🎤 (@alberije_hadergjonaj) on

Përkundër viteve, ajo vazhdon të mbetet në top formë, duke sfiduar edhe këngëtaret e reja me format e saj fizike./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë