Loading…

Albërie Hadërgjonaj nuk përton, që trupin në fustan të zi ta ekspozojë

  • 26/04/2019 | 11:54

Albërie Hadërgjonaj nuk përton, që trupin në fustan të zi ta ekspozojë

Albërie Hadërgjonaj është njëra ndër artistet më të dashura për publikun shqiptar, transmeton Gazeta Metro.


Së fundmi është në qendër të mediave rozë më shumë për ekspozimin e formave trupore sesa për veprimtarinë që bënë.

Pavarësisht se ka 43 vite, ajo është konkurrente e vajzave të reja me linjat mëse të formësuara që ka. Këngëtarja Hadërgjonaj është mjaftë aktive edhe në rrjetet më të frekuentuara sociale, e cila publikon imazhe të llojllojshme, duke mos munguar edhe ato provokueset.

Së fundi ajo ka postuar një video ku shihet e veshur me fustan të zi dhe të ngushtë, ku i është vizatuar trupi seksi. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë