Loading…

Albërie Hadërgjonaj pjesë e Big Brother VIP

  • 25/09/2021 | 13:07

Albërie Hadërgjonaj pjesë e Big Brother VIP

Big Brother VIP së shpejti do nis transmetimin.

Disa nga personazhet e njohura do jenë pjesë e programit të cilët do jenë nën vëzhgim të kamerave, shkruan lajmi.net.

Një nga emrat e përfolur që mund të jetë pjesë e BB është këngëtarja e njohur nga Deçani, Albërie Hadërgjonaj.

Së fundmi, Prive, ka raportuar për pjesëmarrjen e saj ndërsa edhe Robert Berisha ka qenë opsion mirëpo për shkak të angazhimeve nuk dihet se sa do të jetë në gjendje që ta pranojë.

Ndryshe, Big Brother do jetë në prezantim nga moderatorja Arbana Osmani.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë