Loading…

Albërie Hadërgjonaj poston fotografi të re: Duket super seksi

  • 20/09/2019 | 22:28

Albërie Hadërgjonaj poston fotografi të re: Duket super seksi

Albërie Hadërgjonaj duket në super formë në fotografinë e fundit, transmeton Gazeta Metro.


Albërie Hadërgjonaj është mjaft aktive në rrjetin social Instagram, ku publikonë fotografi edhe provokuese ndonjëherë.

Ajo ka publikuar së fundi një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur tërësisht në të bardha dhe dukej shumë elegante.

 

 

View this post on Instagram

 

🥂

A post shared by Alberie Hadërgjonaj (@alberije_hadergjonaj) on

Ajo me këtë e vërtetoi se vitët për të janë bërë thjeshtë numër./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë