Loading…

Albërije Hadërgjonaj feston ditëlindjen: Nuk do ta besoni sa vite ka mbushur ajo

  • 15/09/2020 | 17:57

Albërije Hadërgjonaj feston ditëlindjen: Nuk do ta besoni sa vite ka mbushur ajo

Këngëtarja e cila kohëve të fundit u përfshi në një skandal, sot feston ditëlindjen, ndërsa nuk do ta besoni sa vite ka mbushur, transmeton Gazeta Metro.


Ajo sot feston ditëlindjen e saj të 45’të, për të cilën mori shumë urime në rrjete sociale, nga familjaret dhe nga miqtë e saj.

Ndryshe, Albërije Hadërgjonaj kohën e fundit u përfol shumë për një debat me kompaninë që i menaxhonte këngët, pasi kishin disa keqkuptime pas shkëputjes së marrëveshjes, për të cilën doli edhe një video në të cilën dëgjohej ajo duke përdorur një fjalorë banal./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Alberije Hadergjonaj? (@alberije_hadergjonaj) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë