Loading…

Albërije Hadërgjonaj kthehen në vendin e lindjes, paska një arsye shumë të fortë

  • 22/07/2021 | 19:43

Albërije Hadërgjonaj kthehen në vendin e lindjes, paska një arsye shumë të fortë

Ajo tregoi se e ka marrë vaksinën anti-Covid.


Albërie Hadërgjonaj, ndau video në rrjete sociale derisa tregoi se këtë veprim e ka kryer në vendlindjen e saj.

Këngëtarja publikoi disa video në profilin e saj zyrtar në Instagram teksa paraqiti pamje nga Qendra e Mjekësisë Familjare në Deçan.

“Sigurisht vaksinën do ta merrja vetëm në vendlindje, shikoni çfarë disipline dhe çfarë pastërtie. Më vjen shumë mirë – tani dua t’i përshëndes të gjitha motrat edhe ndihmëset, mjekët, faleminderit për kontribut”, thotë Albëria në video dhe falënderon stafin mjekësor.

Tutje, shton: “Për të gjithë ata që se kanë marrë sigurisht një këshillë vjen edhe nga të gjithë stafi edhe nga Ministria e Shëndetësisë për t’u vaksinuar sepse pritet një valë e dytë e COVID-19. Ju uroj një verë sa më të mirë të gjithë pushuesve”, ka thënë ajo.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë