Loading…

Albin Kurti krah modeles së njohur në ndejën e organizuar nga ambasadori francez

  • 24/11/2022 | 13:29

Albin Kurti krah modeles së njohur në ndejën e organizuar nga ambasadori francez

Ish-missi kosovar, Diellza Kolgeci, mbrëmjen e së mërkurës ka qenë pjesë e një eventi mjaft të rëndësishëm.


Ajo ka treguar përmes disa fotografive të publikuara në rrjetin social Facebook, se ka marrë pjesë në ndejën e familjes e organizuar nga “Beaujolais Nouveau” dhe ambasadori francez në Kosovë, Olivier Guerot.

Në fotografitë e publikuara, aktorja e filmit ikonik “Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna” mund të shihet edhe duke pozuar pranë Kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti.

“E nderuar të jem pjesë e traditës dhe familjes së ‘Beaujolais Nouveau’ organizuar nga ambasadori francez dhe Fidaim Rashiti”, ka shkruar Diellza Kolgeci në Facebook.

Bukuroshja bionde është dukur tejet elegante në këtë mbrëmje e veshur me një kostum ngjyrë kafe, i cili theksonte mjaft mirë figurën e saj trupore.

Diellza edhe më tutje ka ndarë me ndjekësit e saj fotografi të tjera, ku duket se ia ka kaluar mirë nën shoqërinë e kryeministrit dhe figurave të tjera të rëndësisë së lartë në këtë event.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë