Loading…

Albin Kurti takohet me Kryeministrin shqiptar, Edi Ramën

  • 25/10/2019 | 18:56

Albin Kurti takohet me Kryeministrin shqiptar, Edi Ramën

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti është takuar me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, transmeton Gazeta Metro.


Rama e paralajmëroi takimin me Kurtin mbrëmjen e djeshme gjatë një interviste në Opinion.

Takimi Rama-Kurti, është i pari qysh prej kohës kur ky i fundit doli fitues i zgjedhjeve në Kosovë dhe pritet të marrë detyrën e kryeministrit.

Nuk dihet se për çka po diskutohet në këtë takim./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë