Loading…

Albin Kurti takon fansin që e mban fotografinë e tij në veturë

  • 25/01/2021 | 21:02

Albin Kurti takon fansin që e mban fotografinë e tij në veturë

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka pasur një takim të pazakontë përgjatë ditës së sotme në Lipjan.


Atje u takua me fansin e tij të flakët, që në veturën e tij e ka të vendosur fytyrën e liderit të LVV-së.

Fotografia është bërë virale nëpër rrjetet sociale.

Një veprim të ngjashëm e ka bërë edhe një përkrahës tjetër i Kurtit.

Ky i fundit i ka rezervuar hapësirë fotografisë së ish-kryeministrit në hyrjen e shtëpisë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë