Loading…

Albulena Haxhiu publikon fotografinë me vajzën në krahë vetëm pak javë pas lindjes

  • 22/07/2021 | 22:16

Albulena Haxhiu publikon fotografinë me vajzën në krahë vetëm pak javë pas lindjes

Ka pak javë që Albulena Haxhiu është bërë nënë sërish.


Ministrja e Drejtësisë solli në jetë një vajzë të cilën e ka pagëzuar me emrin, Andrra.

Në llogarinë e saj në Facebook, Haxhiu ka publikuar një fotografi teksa shfaqet duke mbajtur në krah vogëlushen e saj.

Përveç Andrrës, Haxhiu ka edhe dy fëmijë tjerë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë