Loading…

Albulena Haxhiut i hin vetja në qef: Përsëri poston poza për të treguar dukjen e saj

  • 03/02/2023 | 21:46

Albulena Haxhiut i hin vetja në qef: Përsëri poston poza për të treguar dukjen e saj

Minsitrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, e cila sektorin që ajo drejton ka mjaft punë dhe sfida, nuk e pengojnë atë që të përkujdeset për dukjen e saj, shkruan Gazeta Metro.


Një nga sallonet e parukerisë në kryeqytet, ka publikuar një postim ku shihet ministrja Haxhiu që ka bërë një ndërhyrje në flokët e saja.

E këto veprime të ministres së Drejtësisë, po shihen me një sy tjetër nga aktivistë të ndryshëm politik.

Sipas Bardh Ahmeti nga Partia Social Demokrate, këto “veprime” të Haxhiut vijnë si rezultat i disa dështimeve në sektorin ku ajo është ministre.

“Me gjasë e ka kuptu që nuk është për ministre, mas dështimit me veting e byro për konfiskimin e pasurisë. Nashta kisha pas pak vlerësim për të nëse e len krejt këtë pune”, ka shkruar Ahmeti në Facebook./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë