Loading…

Alec Baldwin nuk mbanë më: Turret të sulmojë gazetarin me ombrellë në mes të rrugës

  • 09/12/2021 | 12:47

Alec Baldwin nuk mbanë më: Turret të sulmojë gazetarin me ombrellë në mes të rrugës

Alec Baldwin tronditi botën kur qëlloi për vdekje drejtoreshën e fotografisë, Halin Hutchins dhe plagosi regjisoren Souza gjatë xhirimeve të filmit “Rust”, transmeton Gazeta Metro.


Që nga ajo ditë, aktori është në syrin e të gjitha mediave.

Së fundmi, një gazetarë ka tëntuar të afrohet shumë afër atij dhe ka acaruar tej mase aktorin, sa që atij iu desh që të reagonte ashpër.

“Shko dhe ndalu më”, tha ai teksa hynte brenda shtëpisë së regjisorit Woody Allen në New York.

Presioni ndaj aktorit ishte shumë i madhe sa që ai iu sul gazetarit me ombrelle ku ishte i gatshëm edhe ta sulmonte, por gruaja e tij ishte ajo e cila e ndaloi përsëri.

“Nuk duhet të bëni foto para një shtëpie private”, ka bërtitur aktori, teksa gazetari insistonte se ka të drejtë të kryej punën e tij pasi objekti ishte pronë publike.

Para disa ditëve, Baldwn tha një intervistë speciale ku tregoi detajet e rastit, rast ky i cili është ende duke u hetuar.

Ndryshe, aktori u deklarua se karriera e tij pas këtij rasti mund të merr fund./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë