Loading…

Alivanoset në shkallë, shokët i bëjnë fotografi qesharake

  • 03/01/2017 | 13:42

Alivanoset në shkallë, shokët i bëjnë fotografi qesharake

Është shumë e sigurt që nëse juve ju zë gjumi në publik dhe shokët tuaj kanë telefona të mençur, ju do të përfundoni në internet në “meme” më të mirë.

Ne ende nuk kemi kaluar as edhe një javë që jemi në 2017 dhe interneti ka eksploduar me fotografitë e një djaloshi i cili është alivanosur në shkallë.

Nga sportet olimpike si ato të notit, tenis e deri në përfshirjen e videos së Michael Jakson, ky djalë ka parë shumë gjatë një kohe të shkurtër./gazetametro.net

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë