Loading…

Almeria befason Real Madridin, shënon golin e epërsisë me Ramazanin

  • 14/08/2022 | 22:12

Almeria befason Real Madridin, shënon golin e epërsisë me Ramazanin

Almeria ka kaluar në avantazh kundër Real Madrid në minutën e shtatë të ndeshjes përmes sulmuesit belg, Largie Ramazani, transmeton Gazeta Metro.


Skuadra e sapo promovuar në La Liga në kuadër të javës së parë të kampionatit spanjoll është duke befasuar ‘Los Blancos’ në shtëpi.

Ishte 21-vjeçari, Largie Ramazani i cili doli ballë për ballë bashkëkombësit të tij, Thibaut Courtois dhe nuk kishte si të gabonte për të shënuar ndaj kampionëve të Spanjës.

Rezultati aktual i takimi është 1-0 dhe mbetet të shihet reagimi i skuadrës së Carlo Ancelottit pas këtij goli të pësuar në minutat e para të sfidës. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë