Loading…

Alvisa lë emisionin shkak hyrja e ish të dashurit në “Për’puthen”

  • 02/10/2021 | 22:37

Alvisa lë emisionin shkak hyrja e ish të dashurit në “Për’puthen”

“Për’puthen Prime” ka ndezur tensione të shumta mes konkurrentëve.


Pas përplasjes së Brunos me Mikelën radha erdhi për një përplasje akoma më të madhe mes Alvisës dhe konkurrentit të ri, shkruan lajmi.net.

Një situatë e pazakontë pasi që konkurrenti i ri me emrin Hysen Rama është ish i dashuri i Alvisës me të cilin kishte një lidhje 3 vjeçare.

Me të prezantuar Bora djalin e ri pra Hysenin, Alvisa doli e mërzitur nga studio.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë