Loading…

Alvisa zbulon se po shantazhohet me video intime për ta lënë “Për’Puthen”

  • 04/11/2021 | 21:26

Alvisa zbulon se po shantazhohet me video intime për ta lënë “Për’Puthen”

Alvisa ka rrëfyer se ajo ka qenë duke u shantazhuar tash e disa kohë.


Në episodin e sotëm të “Përputhen”, konkurrentja e njohur, Alvisa ka zbuluar se tash e disa kohë është duke u ndier nën presionin e dikujt.

Ajo tha se dikush posedon disa video të saja dhe po e shantazhon atë duke i thënë se nëse nuk lë emisionin atëherë do t’i publikohen videot.

Alvisa u përlot derisa fliste për ngjarjen dhe tha se nuk po mundet ta përballojë dot atë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë