Loading…

‘Aman një foto bashkë’, Kejvina nuk i ndahet Luizit

  • 23/05/2023 | 15:41

‘Aman një foto bashkë’, Kejvina nuk i ndahet Luizit

Kejvina Kthella u eliminua nga shtëpia e Big Brother VIP pasi goditi me shuplakë Luizin, por marrëdhënia e tyre nuk u kris për shkak të kësaj.


Kejvina vijoi ta mbështeste dhe në një fotografi të postuar së fundmi në Instagram nga këngëtari, modelja nuk ka kursyer komentet.

Fillimisht ajo i ka shkruar që donte bluzën e tij dhe t’ia niste me postë.

Më pas ka vijuar me disa komente të tjera.

“Aman një foto bashkë, please”, shkruan Kejvina. Më pas modelja i shkruan: “OOO Luiz o yll”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë