Loading…

Amazon nënshkruan kontratë me De Niron për 160 milion dollarë

  • 10/11/2016 | 13:53

Amazon nënshkruan kontratë me De Niron për 160 milion dollarë

Çdo javë një tjetër yll bie nga ekrani i argjend në shtëpitë tona..HBO,The Night Of,FX Atlanta,AMC dhe Catch Fire kanë ofruar shumë më shumë trillime,komedi,dhe drama në krahasim me arkat filmike.

screen-shot-2016-11-08-at-9-45-45-am

Pra,kjo ka kuptim që veteranët si regjisori David O. Russell i filmit(Silver Linings Playbook,American Hustle), Robert De Niro,dhe Julianne Moore do të bashkohen në këtë platformën gjigante.

Robert De Niro dhe Julianne Moore tani do ta udhëheqin serialin e ri të regjisorit David O. Russell në platformën Amazon.

Sipas The Hollywood Reporter,Amazon ka nënshkruar kontratë me aktorët për dy sezone,ku do të jenë gjithsej 16 episode.Me sa duket ata do ta paguajn De Niron deri në 160 milionë dollarë,që i bie 850,000 dollarë per episod./gazetametro.net

amazon-mafia-show

https://www.youtube.com/watch?v=jkkuVW6ulzM

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë