Loading…

Ambasada e Kosovës në SHBA: Jemi të emocionuar për premierën e Zgjoit që fillon nesër në New York

  • 04/11/2021 | 20:28

Ambasada e Kosovës në SHBA: Jemi të emocionuar për premierën e Zgjoit që fillon nesër në New York

Ambasada e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikë ka bërë të ditur se janë të emocionuar për premierën e filmit me regji të Blerta Bashollit “Zgjoi” në New York.


Në postimin e publikuar në rrjetin social Facebook bëhet thirrje që të blihen sa më shumë bileta për ta parë këtë film.

“Jemi të emocionuar për premierën e Zgjoit që fillon nesër! Mos harroni t’i merrni biletat tuaja dhe të ftoni miqtë tuaj të shkojnë për të shikuar hyrjen zyrtare të Kosovës për Çmimet e Akademisë, dhe fituesin e trefishtë të çmimit Sundance – Zgjoi”, thuhet në njoftim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë