Loading…

Ambasada e SHBA’ve u bën thirrje qytetarëve të dalin në zgjedhje

  • 14/11/2021 | 10:22

Ambasada e SHBA’ve u bën thirrje qytetarëve të dalin në zgjedhje

I ngarkuari me punë në Ambasadën e Amerikës në Prishtinë, Nicholas J. Giacobbe, u ka bërë thirrje qytetarëve që të shfrytëzojnë të drejtën e tyre për votim.


Me anë të një postimi në Twitter, Giacobbe shkruan:

“Mos e humbisni mundësinë për të formësuar prioritetet e komunës dhe vendimmarrjen e qeverisjes vendore”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë