Loading…

Ambasadori amerikan në zgjedhjet në Drenas

  • 18/12/2016 | 10:14

Ambasadori amerikan në zgjedhjet në Drenas

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë Greg Delawie është duke qëndruar në Drenas dhe po vëzhgon nga afër votimin që është duke u zhvilluar në njërën prej qendrave të votimit atje.

Në orën 8:00 sipas monitoruesve të këtyre zgjedhjeve janë hapur të gjitha qendrat e votimit.

Deri më tani sipas Komisionit për Integritet Zgjedhor janë evidentuar disa parregullsi./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë