Loading…

Ambasadori amerikan takon kreun e PD’së

  • 24/04/2017 | 16:24

Ambasadori amerikan takon kreun e PD’së

Ambasadori amerikan në Tiranë, Donald Lu, po zhvillon takim me kreun e PD’së, Lulzim Bashën në selinë e kësaj partie. Takimi u mësua rreth orës 15: 12 minuta.


Mesditën e sotme Partia Demokratike paralizoi për një orë qarkullimin e automjeteve në rruget kryesore të vendit, duke nisur kështu një plan të ri protestash krahas  asaj në çadrën para kryeministrisë, shkruan Ora News.

Përshkallëzimin e protestave,  kryetari i opozitës Lulzim Basha,  e cilësoi  paralajmërim për qeverinë ndërsa tha se vendosmëria e kësaj lëvizje popullore, është e pakthyeshme deri në plotësimin e kauzës për zgjedhje të lira.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë