Loading…

Ambasadori amerikan uron Yllin për arritjen në finale

  • 14/05/2022 | 23:13

Ambasadori amerikan uron Yllin për arritjen në finale

Ambasadori amerikan në Kosovë, Jeff Hovenier, ka përcjellë sonte nga afër ndeshjen e basketbollit në mes të Prishtinës dhe Yllit, ku kjo e fundit siguroi finalen.


Ambasadori uroi Yllin për arritje në finale duke i dëshiruar shumë suksese.

“Lojë e shkëlqyer: Sigal Prishtina kundër Golden Eagle Ylli në gjysmëfinale. Urime Golden Eagle Ylli dhe suksese në finale”, ka shkruar Hovenier në Twitter.

Kujtojmë se Ylli mposhti Prishtinën me rezultat 75-56.

Klubi i basketbollit nga Suhareka, Ylli, shkon në finale për vitin e dytë me radhë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë