Loading…
Ambasadori britanik uron Fitër Bajramin
  • 14/06/2018 | 16:33

Ambasadori britanik uron Fitër Bajramin

Nesër është festa fetare e Fitër Bajramit dhe ambasadori britanik është përkujdesur që të jetë i pari që ua uron këtë festë besimtarëve myslimanë.


Ruari O’Conell, me anë të një statusi të tij në Facebook, u ka uruar festën e Fitër Bajramit të gjithë besimtarëve myslimanë në Kosovë dhe myslimanëve në mbarë botën, transmeton gazetametro.net

“Besimtarëve myslimanë në Kosovë dhe në mbarë botën, ju përcjell urimet e mia të përzemërta për shënimin e fundit të muajit të shenjtë të Ramazanit dhe festën e Fitër Bajramit. Urime festa e Fitër Bajramit!”, ka shkruar O`Connell në llogarinë e tij në Facebook. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë