Loading…

Ambasadori Gjerman: Ju nuk mund t’i ndalni ata, ishin thjeshtë të shkëlqyer

  • 14/10/2019 | 23:30

Ambasadori Gjerman: Ju nuk mund t’i ndalni ata, ishin thjeshtë të shkëlqyer

Ambasadori Gjerman në Kosovë Christian Heldt, ka thënë fjalë të mëdha për djelmoshat e Kombëtares së Kosovës, duke thënë se ata janë të pa ndalshëm, ata janë thjeshtë fantastik, transmeton Gazeta Metro.


Ambasadori Gjerman në Kosovë është shprehur i mahnitur me Kombëtaren dhe djelmoshat e Kosovës, duke thënë se ata nuk mund ti ndalni, janë thjeshtë fantastik.

“E bënë përsëri, kundër Malit të Zi, duke fituar 2:0, në kualifikatoret për Euro2020. Ju nuk mund ti ndalni ata,janë thjeshtë fantastik.” ka shkruar ndër të tjera Christian Heldt.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë