Loading…

Ambasadori Isufaj ju dëshiron mirëseardhje tifozëve anglez në Kosovë

  • 16/11/2019 | 21:45

Ambasadori Isufaj ju dëshiron mirëseardhje tifozëve anglez në Kosovë

I nominuari për Ambasador të Republikës së Kosovës në Britani të Madhe, Frymëzim Isufaj, nëpërmjet një shkrimi iu ka dëshiruar mirëseardhje tifozëve anglez, transmeton Gazeta Metro.


Isufaj në postimin e tij në Facebook i ka quajtur miq anglezët ndërsa thekson se do të jetë ndeshje e madhe loja mes Kosovës dhe Anglisë.

“Gjithmone jeni te mire se ardhur ne Kosove miq te dashur. Do te jete një ndeshje e madhe te dielën’’, shkruar ka Isufaj.

Këtë koment e ka bërë në shpërndarjen e postimit të Ambasadës Britanike ku ju bën thirrje tifozëve anglez të cilët pritet të marrin pjesë në ndeshjen që zhvillohet mes Kosovës dhe Anglisë.

Ambasada Britanike në Kosovë, ka udhëzuar tifozët e kombëtares angleze se në Kosovë do të gjejnë një mirëpritje të madhe nga tifozët vendas dhe gjithë qytetarët e Kosovës./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë