Loading…

Ambasadorja e Kosovës, e martuar me diplomatin e Shqipërisë

  • 08/11/2021 | 19:25

Ambasadorja e Kosovës, e martuar me diplomatin e Shqipërisë

Ambasadorja e Kosovës në Itali, Lendita Haxhitasim i ka dhënë fund beqarisë një vit më parë, ndërsa me 6 nëntor ka pasur përvjetorin e martesës.


Ajo është e martuar me diplomatin shqiptar në Ambasadën e Shqipërisë në Itali, Fracesk Fusha.

Çifti e kurorëzuan dashurinë e tyre në kryeqytetin italian, Romën.

Ambasadorja Haxhitasim ka publikuar në Facebook dy foto nga martesa, ku shfaqet e veshur me të bardha dhe padyshim në krahët e djalit që i ka rrëmbyer zemrën.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë