Loading…

Ami flet për herë të parë për raportin me vjehrrën: Nuk e kam mike

  • 04/08/2020 | 20:37

Ami flet për herë të parë për raportin me vjehrrën: Nuk e kam mike

Amarda Toska, e cila ka tërhequr shumë vëmendje për marrëdhënien e saj me vjehrrën, ka folur për herë të parë.


E pyetur në emisionin “Thumb” për mamanë e bashkëshortit ajo u shpreh se për të, mamanë e saj dhe motrën nuk flet në publik.

“E vërtetë, por kur me keni dëgjuar të flas për mamin apo motrën time? Është e njëjta gjë… “

Teksa e shmangu pyetjen në lidhje me vjehrrën. Dhe ndryshe nga sa mund të prisnin të gjithë për “marrëdhënien e shkëlqyer”, u tregua realiste: “Jo, nuk do them që kam një marrëdhënie të shkëlqyer. E kam vjehrrë. Ajo është nëna e Ermalit. Kam marrëdhënie shumë të mirë, nuk jemi mikesha, nuk bëjmë shopping bashkë. Ne jetojmë në shtëpi të veҫanta dhe kemi marrëdhënie korrekte…” u shpreh Ami.

Ndërkaq, e pyetur për nusen tjetër të familjes, bashkëshorten e vëllait të Ermalit, Ermirit, si shkon me vjehrrën: “Nusja tjetër është natyrë tjetër, ka më shumë kohë, ndoshta i bën edhe qejfin pak më tepër… Është pak edhe me tip”.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë