Loading…

Ana Cheri djeg Instagramin: Të pasmet i publikon e veshur në bikine

  • 08/06/2021 | 11:34

Ana Cheri djeg Instagramin: Të pasmet i publikon e veshur në bikine

Modelja e njohur ka pozuar me të pasmet me paraqitjen e fundit.


Modelja e njohur Ana Cheri ka provokuar ndjekësit e Instagramit sërish.

Ana nuk lë fansat pa praninë e saj shpesh, duke qenë aktive në këtë rrjet social ku edhe ndan me ta imazhe apo video nga më të ndryshmet.

Së fundmi modelja solli disa fotografi ku shihej e veshur me rroba banje ngjyrë rozë të cilat ishin mjaft të vogla dhe thuajse i zbuluan edhe pjesët intime asaj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë