Loading…

Ana Cheri ngacmon imagjinatën e ndjekësve me video në rroba sportive

  • 12/06/2021 | 21:57

Ana Cheri ngacmon imagjinatën e ndjekësve me video në rroba sportive

Ana erdhi me video joshëse në rrjete sociale.


Modelja e njohur për linjat trupore bombastike, Ana Cheri, ka provokuar ndjekësit e Instagramit sërish, shkruan lajmi.net.

Ana është tejet aktive në këtë rrjet social ku edhe ndan me ta imazhe apo video nga më të ndryshmet.

Modelja seksi së fundmi solli pamje me rroba sportive ku edhe pozoi para kamerës duke ekspozuar linjat trupore për të cilat komentohet mjaft shumë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë