Loading…

Ana Kabashi pozon gjysmë e zhveshur dhe rrjeti mori ‘flakën’

  • 25/06/2021 | 21:18

Ana Kabashi pozon gjysmë e zhveshur dhe rrjeti mori ‘flakën’

Ana joshi fansat me foto nga vetura.


Ana Kabashi është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk heziton t’i provokojë ndjekësit me paraqitjet që bën.

Në imazhet e reja, këngëtarja vjen e veshur me një palë bikini me ngjyrë portokalli, teksa mori poza joshëse nga makina.

Ana vuri në pah format e bujshme trupore, ndërsa pranoi komente të shumta nga ana e ndjekësve të saj.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Ana Kabashi është “Pse e du”, e publikuar në dhjetor të vitit të kaluar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANA (@annakabashi)

Pritet që këngëtarja të kthehet së shpejti me tjetër këngë të re.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë