Loading…

Ana Kauri fotografohet me të dashurin në plazh

  • 31/07/2021 | 17:35

Ana Kauri fotografohet me të dashurin në plazh

Ish-konkurrentja e programit ka treguar se është në një lidhje dashurie.


Megjithatë, Ana e ka mbajtur të fshehtë për publikun dhe vazhdon duke mos zbuluar asgjë, shkruan lajmi.net.

Ndërkohë, faqja ‘vipat e bllokut’ në Instagram i ka publikuar së fundmi një video bashkë me partnerin në plazh.

Çifti shihen të shtrirë derisa ai i dhuron një puthje në kokë dhe Ana shihet e buzëqeshur.

Ndryshe, Ana Kauri pretendonte ta gjente dashurinë në program, mirëpo kjo gjë nuk ndodhi.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë