Loading…

Ana komike e natyrës, fotot më të bukura të këtij viti

  • 09/12/2016 | 17:18

Ana komike e natyrës, fotot më të bukura të këtij viti

Një konkurs për përzgjedhjen e fotografive më të bukura të natyrës organizohet çdo vit në Londër nga “Natural History Museum”.

Konkursi synon mbledhjen e fotografive të kafshëve për qëllime argëtimi.

Fotot e kafshëve në pozicione të ngjashme me ato të njerëzve nuk janë të pakta.

5101481274533 8-620x4101481274526 66-620x4041481274524 91-620x3891481274523 123-620x4101481274521 225-620x4111481274519 323-620x4121481274517 721481274530
1021481274528

4141481274535

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë